O nas

Nasi Klienci

Obsługujemy kilkaset podmiotów na terenie całego kraju działających w różnych sektorach m.in. budownictwo, gastronomia, produkcja, handel, usługi, transport, służba zdrowia, administracja publiczna, placówki szkolnictwa i ośrodki naukowe.

ZESPÓŁ

 

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów oferujących kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń. Aktualnie nasz zespół liczy 12 osób, w tym 10 posiada uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich zgodnie z Ustawą z dnia 22 maja 2003r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym.

DOŚWIADCZENIE

 

Na rynku ubezpieczeń działamy już od ponad 25 lat i mamy stabilną pozycję na rynku. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w towarzystwach ubezpieczeń oraz kancelariach brokerskich. Jesteśmy zespołem doradców specjalizujących się w różnych dziedzinach z zakresu ubezpieczeń, co gwarantuje wysoki poziom oferowanych usług. Szeroki wybór różnego rodzaju produktów i usług pozwala na optymalne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymogów każdego Klienta.

KOMPLEKSOWOŚĆ

 

W zakresie dostępnych rozwiązań, jako broker ubezpieczeniowy, mamy możliwość wystąpienia w Państwa imieniu do każdego towarzystwa ubezpieczeń. Dodatkowo współpracujemy z instytucjami spoza obszaru ubezpieczeń np. z instytucjami oferującymi usługi prywatnej opieki medycznej w formie abonamentu.

Współpracujemy z kilkuset Klientami na terenie całego kraju specjalizującymi się w wielu obszarach. Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo dopasowując zakres ochrony do prowadzonej działalności.

WSPARCIE

 

Klienci mogą na nas liczyć na każdym etapie współpracy. Oferujemy wykonanie audytu aktualnie posiadanych umów ubezpieczenia oraz diagnozujemy zagrożenia na które są narażeni nasi Klienci ze względu na specyfikę prowadzonej działalności. Rekomendujemy najbardziej optymalne rozwiązania i jesteśmy obecni przy wdrożeniu umów. Udzielamy wsparcia w bieżącej obsłudze umów oraz przy zgłaszaniu szkód i świadczeń. Pilnujemy terminów ekspiracji umów. Każdy z naszych Klientów ma dedykowanego brokera, który kompleksowo zajmuje się jego obsługą. Tego rodzaju rozwiązanie umożliwia ciągły kontakt.

 

 

Dlaczego my?

Naszą przewagę na rynku stanowi odwaga oraz nieszablonowość. Nie boimy się korzystać z niestandardowych oraz innowacyjnych rozwiązań. Dzięki szerokiej współpracy z towarzystwami ubezpieczeń funkcjonującymi w Polsce oraz za granicą jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. W zespole posiadamy brokerów wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach, co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa. Praca w zespołach wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach pozwala na bardziej profesjonalną obsługę.

Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie od analizy aktualnie posiadanych umów ubezpieczenia, weryfikację specyfiki działalności i diagnozę zagrożeń. Efektem naszej pracy jest przedstawienie Klientowi rekomendacji zawierającej najbardziej optymalne rozwiązanie pod względem zakresu ochrony oraz ponoszonych kosztów. Koordynujemy zawarcie umów ubezpieczenia oraz wspieramy w całym okresie trwania umowy.

W naszym biurze pracuje

10 brokerów ubezpieczeniowych

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku

Obsługujemy już ponad 200 Klientów

Benefit Broker w liczbach:

tel.: +48 42 207 42 48

(z powodu pracy zdalnej numer aktualnie niedostępny)

Biuro czynne od poniedziałku do piątku

w godz. 9.00-17.00

(prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)

ul. Tuwima 30 lok. 2

90-002 Łódź

SKONTAKTUJ SIĘ!

ADRES:
KONTAKT: